Кошик
536 відгуків
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи
+380 (67) 440-39-66

Одноразові медичні рукавички

Вкрай складно уявити медичний кабінет без якісних, практичних та надійних одноразових рукавичок. Насправді сфера їх застосування значно ширша, адже їх використовують у медичній діагностиці, стоматології, косметології, санітарії, ветеринарії, гастрономії, клінінгових компаніях, харчовій промисловості. У цьому каталозі представлені кращі нітрилові та латексні моделі, які забезпечать вам надійний захист та зручність в експлуатації. Зазначимо, у нас ви зможете замовити як опудрені рукавички, так і без пудри варіанти

                Нітрилові та латексні одноразові рукавички
Наші пропозиції нітрилових та латексних одноразових рукавичок стануть вашими найкращими помічниками. Вони дуже зручні в експлуатації, не пережимають шкіру і не приносять ніякого дискомфорту. Також важливо наголосити, що наші опудрені моделі та варіанти без пудри повністю відповідають головним стандартам якості – ЕN 455-1.2, Директивам 93/42/EEC (Medical Device Directive) та 89/686/EEC (засоби індивідуального захисту). Всі вироби виконані з високоякісних та практичних матеріалів, що є запорукою їх надійності та витривалості.

                          Пудрені моделі та варіанти без пудри
У нас знайдуться моделі для кожного, адже наші одноразові нітрилові та латексні рукавички можуть бути різних кольорів (наприклад, блакитні, рожеві, чорні та класичні білі). Також важливо підкреслити, що у нас є опудрені моделі та варіанти без пудри всіх можливих розмірів. Вони стануть чудовим захистом від вологи, пилу, бруду, води та інших речовин, які можуть негативно вплинути на шкіру. Також вони забезпечать підтримку найвищих санітарних стандартів. Звертайтесь до нас вже сьогодні – наші співробітники допоможуть вам підібрати ідеальні умови.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner