Кошик
536 відгуків
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи
+380 (67) 440-39-66

Товари для ювелірного виробництва

Компанія реалізує широкий асортимент товарів, призначених для ювелірного виробництва. На онлайн-вітрині представлено близько 440 найменувань виробів, серед яких представлені високоякісні інструменти, фурнітура, вставки, а також засоби по догляду. Професійні ювеліри оцінять довговічність, надійність і ефективність реалізованої продукції.

Засоби по догляду, вставки і фурнітура для ювелірного виробництва

Одним з основних видів діяльності нашої компанії є реалізація різних інструментів, фурнітури, вставок для ювелірного виробництва. Всі товари з асортименту призначені для професійного використання і дозволяють ювелірам забезпечити всі процеси виробництва прикрас необхідними пристроями, витратними матеріалами і засобами по догляду.

Представлена продукція відрізняється високою якістю виготовлення. Ми поставляємо вироби виключно від надійних постачальників і виробників, з якими співпрацюємо впродовж тривалого часу. З допомогою наших товарів зможете створювати справжні витвори ювелірного мистецтва, які приведуть ваших клієнтів в справжній захват і підкорять серця.

Інструменти та інші товари для ювелірної справи

Вам необхідні надійні інструменти, фурнітура та якісні засоби для догляду за ювелірними виробами? Наша компанія реалізує найкращі на ринку вставки та іншу продукцію для ювелірного виробництва за прийнятною ціною. Ми доставляємо замовлення не лише територією України, а й до країн ближнього зарубіжжя. А також пропонуємо своїм клієнтам вибрати зручний спосіб оплати. Всі замовлення надсилаються в день оплати, тому термін доставки складає всього 1-3 робочі дні.

Бронюйте найкращі ювелірні інструменти у професіоналів — компанії «Престиж Центр/Престиж Медікал»!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner