Кошик
536 відгуків

Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи

+380 (67) 440-39-66
Хіт продаж!
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи


Одноразова продукція для медицини та витратні матеріали для ювелірної справи

Компанія «Престиж-Центр» існує та успішно розвивається на українському ринку вже понад 10 років. Проаналізувавши основні потреби клієнтів, в нашій компанії вирішили виділити два ключових напрямки свого розвитку: одноразова медична продукція та витратні матеріали, а також інструменти та обладнання для ювелірної справи.

Витратні матеріали для салонів краси та медицини

Медичний напрям дуже популярно у вітчизняних споживачів, адже ми реалізуємо тільки якісні товари, які знадобляться у приватній або державній клініці, стоматології, салон краси. Ми пропонуємо вашій увазі продукцію, без якої практично неможливо надання медичних або косметичних послуг: від рукавичок до бахіл. Наявність даних товарів продемонструє вашим клієнтам і пацієнтам, що ви дотримуєтеся стерильності в роботі та максимальної професійні. Ризик придбати яку-небудь інфекцію повністю виключений при зверненні у вашу клініку.

Величезний асортимент різноманітних затребуваних в медицині, б'юті-сфері товарів — це справжня гордість компанії. Реалізовані одноразові товари для медицини, витратні матеріали для салонів краси, а також засоби для дезинфекції, стерилізації, які відповідають самим жорстким стандартам якості й користуються стабільно високим попитом:

медичні рукавички

одноразова продукція (витратні матеріали) для салонів краси

засоби для дезінфекції
пакети та рулони для стерилізації
 

Приділяючи увагу високою галузевої конкуренції, компанія «Престиж Центр/Престиж Медікал» впевнено розвивається, розширюючи число постійних клієнтів у сфері медицини. Багато з них переходять на одноразовий медичну продукцію торгової марки PRESTIGE MEDICAL і визнають її переваги. Нітрилові та латексні рукавички нашої торгової марки мають значний попит серед наших постійних покупців, дилерів і все більше завойовують нових.

Обладнання та інструменти для ювелірної справи

Крім медичних витратних матеріалів та одноразової продукції, на нашому сайті представлено ювелірний напрямок, який запропонує Вам широкий асортимент кубічного цирконію, синтетичних вставок, перлів, діамантів, витратного матеріалу та інструменту. Наша компанія працює безпосередньо з багатьма виробниками, що дозволяє робити наші ціни прийнятними для покупців.

Ми постаралися зібрати в одному місці всю затребувану в ювелірній галузі продукцію (від розхідників до обладнання та інструменту), щоб стати надійним постачальником як для невеликих майстерень і окремих ювелірів, так і для великих підприємств з великою кількістю працівників. Клієнти вибирають нас, тому що це вигідно і дуже зручно. Комплексний індивідуальний підхід — те, що вигідно нас відрізняє від інших подібних компаній-постачальників.

Продукція для ювелірів і медиків від «Престиж Медікал»

На сайті ви знайдете одноразову медичну продукцію та витратні матеріали відомих українських та зарубіжних виробників. Також на нашому сайті представлений асортимент інструментів і обладнання для ювелірної справи від провідних світових виробників, таких як: Vallorbe (Швейцарія), Casta-Sil (Туреччина), Komet (Німеччина), Moon (Індія), Safimet (Італія) і т. д.

Наша компанія працює безпосередньо з багатьма виробниками, що дозволяє робити наші ціни прийнятними для покупців.

До основних переваг співпраці з компанією слід віднести:

індивідуальний підхід до кожного клієнта, незалежно від суми та складності виконання його замовлення, знижки оптовикам
широкий вибір товарів для індустрії краси та ювелірної справи
оперативна доставка по Києву і всій Україні, можливість безкоштовної доставки великих оптових замовлень, оплата при отриманні
стабільно висока якість товарів, що реалізуються, оригінальна упаковка
 

Приймаємо заявки в телефонному режимі або через сайт, доставляємо замовлення по всій країні. Забезпечимо вас всіма необхідними товарами.

Співпрацювати з нашою компанією безпечно і дуже зручно!

Місцезнаходження компанії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner