Кошик
536 відгуків
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи
+380 (67) 440-39-66

Товари для медичних клінік та салонів краси

ТОВ «Престиж Центр-ВК/Престиж Медікал» реалізує понад 100 найменувань різних засобів для медичних закладів та салонів краси. На онлайн вітрині представлені вироби відомих брендів, таких як Medicom, Bode, ANIOS та інші. Ми також реалізуємо рукавички та іншу одноразову продукцію Prestige Medical. Товари під цією торговою маркою ми виробляємо на власних сучасних потужностях виробництва, тому вирізняються високою якістю.

Засоби для дезінфекції та одноразова продукція
Реалізуємо різні товари, які дозволяють зробити процес проведення різних косметологічних та медичних процедур комфортним та безпечним. Представлена одноразова продукція (рукавички, простирадла, одяг та інше) призначена для медичних закладів та салонів краси. Вона дозволяє запобігти зараженню як співробітника, так і пацієнта/клієнта різними захворюваннями та зробити процедуру максимально безпечною. Основною перевагою використання подібних виробів є значна економія установи на пранні та стерилізації багаторазових простирадл, рушників, серветок або одягу.

Також для забезпечення асептичної обробки рук, шкірних покривів, інструментів та поверхонь необхідно застосовувати спеціальні засоби для дезінфекції. Представлені на сайті розчини популярні не лише серед медичних закладів. Вони активно використовуються в манікюрних та косметологічних кабінетах для запобігання поширенню небезпечних захворювань.

Якісні товари для медичних закладів та салонів краси
Придбати високоякісні товари для медичних закладів, салонів краси стало простіше завдяки компанії Престиж Центр/Престиж Медікал! Представлена одноразова продукція та засоби для дезінфекції доступна для придбання за вигідною ціною. Бронюйте вироби на нашому сайті з доставкою по всій Україні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner