Кошик
536 відгуків
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи
+380 (67) 440-39-66

Устаткування для плавки і пайки дорогоцінних металів

Одним з основних процесів у виробництві ювелірних прикрас є плавка і формування ювелірних сплавів. Компанія «Престиж-Центр/Престиж Медікал» реалізує спеціалізоване професійне обладнання для плавки, а також пайки дорогоцінних металів. Представлені апарати та комплектуючі дозволять вам ефективно і безпечно створювати ювелірні прикраси.

 

Комплектуючі та апарати для роботи з дорогоцінними металами

 

На онлайн-витрине интернет-магазина нашей компании представлено более 40 наименований различных аппаратов и комплектующих для плавки, пайки драгоценных металлов. У нас можно приобрести плавильные печи и тигели, горелки, пинцеты и совочки для камней, а также множество других приспособлений. Выбирая оборудование от «Престиж Центр/Престиж Медикал», вы можете быть уверенными в том, что оно:

●     функциональное и может использоваться для работы с различными сплавами;

●     устойчиво к воздействию сверхвысоких температур;

● має ергономічну конструкцію, що забезпечує не тільки комфорт, але і безпеку під час роботи;

● відрізняється великим робочим ресурсом, що дозволяє окупити всі витрати, пов'язані з придбанням і технічним обслуговуванням.

Ми поставляємо продукцію від відомих виробників з світовим ім'ям, таких як Moon, Fossati, Prince. Продукція цих торгових марок відома серед професійних ювелірів, як надійна і довговічна.

 

Устаткування для плавки та пайки

 

Вам необходимо оборудование для плавки и пайки драгоценных металлов? В интернет-магазине компании «Престиж Центр/Престиж Медикал» можно купить все необходимые аппараты и комплектующие по выгодной цене! Мы ценим время наших клиентов, поэтому отправляем заказы непосредственно в день оплаты. Средний срок доставки составляет 1-3 рабочих дня.

Оборудование от «Престиж Центр/Престиж Медикал» — для настоящих профессионалов!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner