Кошик
501 відгук
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи
+380 (67) 440-39-66

Пальники

Неможливо досягнути відмінного результату, не використовуючи при цьому якісних, практичних і зручних у роботі інструментів. Представляємо вам надійні і витривалі бензинові та газові пальники з сталі, призначені для пайки, плавки і розігріву металів. Таке обладнання вже давно стало дійсно незамінним в майстерні будь-якого професійного ювеліра. Ми пропонуємо вам тільки техніку найвищої якості, яка вже пройшла всі необхідні перевірки і підтвердила свій відмінний рівень в ході безлічі сертифікацій. Інструменти ефективні і продуктивні, і працювати з ними одне задоволення.

 

Переваги бензинових і газових пальників із сталі

 

Представлені в цьому каталозі бензинові та газові пальники з сталі, призначені для пайки, плавки і розігріву металів, наділені безліччю різних переваг. Проте особливу увагу слід звернути на такі особливості:

  • інструмент досить легкий, його зручно тримати в руках, так що ви зможете швидко впоратися зі своєю роботою;
  • для виготовлення обладнання використовуються лише перевірені матеріали, що стало запорукою довговічності;
  • наші моделі дивно витривалі, вони без проблем витримають різні шкідливі впливи зовнішнього середовища;
  • з допомогою таких інструментів ви зможете створити прикраси будь-якого рівня складності.

 

Інструмент для пайки, плавки і розігріву металів

 

Справжній ювелір підійде до вибору бензинових і газових пальників із сталі, призначених для лудження, плавки і розігріву металів, дуже серйозно. Наші моделі задовольнять навіть дуже вимогливого покупця. Ви зможете вільно регулювати висоту полум'я на інструменті: від вільного потоку до найтоншої гри. У той же час, температура полум'я може досягати 1300 градусів за Цельсієм. Таким чином, вам стане по плечу будь-яке завдання.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner