Кошик
536 відгуків
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи
+380 (67) 440-39-66

Інструменти для різання, розкочування і кування металів

Компанія «Престиж-Центр/Престиж Медікал» реалізує професійні інструменти, призначені для різання, кування, розкочування металів. Представлені на онлайн-вітрині дошки, ковадла, молотки, інші пристосування безпосередньо беруть участь у процесі формування ювелірного виробу, тому від їх якості безпосередньо залежить підсумковий зовнішній вид прикраси. Ми реалізуємо товари від відомих виробників, тому гарантуємо їх надійність і довговічність.

 

Дошки, молотки і ковадла

 

Професійні ювеліри ретельно підходять до вибору інструментів для різання, кування, розкочування ювелірних металів, сплавів. У нашому інтернет-магазині можна придбати кращі моделі молотків, готовалень, фільєрній дощок і інших пристосувань. Представлена продукція:

● ергономічна — особлива конструкція дозволяє використовувати інструменти тривалий час, при цьому не стомлюючи м'язи;

● довговічна — виготовлена з матеріалів, стійких до різноманітних механічних пошкоджень і корозійних процесів;

● функціональна — призначена для роботи з усіма видами ювелірних металів;

● безпечна конструкція пристосувань розроблена з урахуванням максимального зниження ймовірності травматизму.

Вибираючи вироби у нашому інтернет-магазині, ви гарантовано отримуєте кращі на ринку інструменти для роботи з ювелірними виробами.

 

Пристосування та інструменти для різання, кування, розкочування металів

 

Професійні, надійні і довговічні пристосування для різання, а також кування або розкочування ювелірних металів стануть вашими надійними помічниками у створенні прикрас. Завдяки великому робочого ресурсу виробу від «Престиж Центр/Престиж Медікал» повністю окупають всі витрати, пов'язані з їх придбанням та обслуговуванням. Придбати ковадла, молотки, дошки можна за вигідною ціною. Ми також доставимо замовлення в зручний для вас відділення компанії перевізника. Сплачені замовлення відправляються день у день!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner