Кошик
536 відгуків
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи
+380 (67) 440-39-66

Муслиновые і фетрові кола

Відкрийте для себе нові можливості з якісними, практичними та надійними мусліновими і фетровими колами. У нас ви зможете придбати моделі різної жорсткості — м'які, середні і жорсткі. Такі практичні елементи часто використовують з дрібнозернистими полірувальними пастами на кінцевих стадіях полірування. Всі моделі дуже зручні у використанні, вони допоможуть вам завершити роботу швидше. Крім цього, вони мають першокласним якістю, відмінними експлуатаційними характеристиками і стійкістю до зношування. Кінцевий результат вас приємно здивує!

Якісні муслиновые і фетрові кола

Представлені в цьому розділі муслиновые і фетрові кола були виготовлені з якісних матеріалів, після чого просочені спеціальним високоефективним складом, який скріплює волокна тканини. Така структура наших м'яких, твердих і моделей середньої жорсткості помітно збільшує зносостійкість виробу. Стійкі та витривалі, такі кола можуть без проблем служити вам довгий час і забезпечувати найвищий рівень полірування. Якість, практичність в експлуатації і витривалість гарантовані!

М'які, жорсткі і моделі середньої жорсткості

Залежно від того, якого результату полірування ви хочете досягти, вам можуть знадобитися м'які, жорсткі або моделі муслінових і фетрових кіл середньої жорсткості. Всі вони виготовлені з дотриманням усіх міжнародних стандартів, тому у вас немає приводу сумніватися в їх високій якості. Крім того, з ними приємно і легко працювати, вони не займають багато місця і є вкрай ефективними під час полірування. Ми ручаємося за якість всіх представлених моделей, тому ви повністю захищені від будь-яких дефектів і браку. Оформлення замовлення забере у вас лише кілька хвилин!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner