Кошик
536 відгуків
Престиж Центр - матеріали для медицини та інструменти для ювелірної справи
+380 (67) 440-39-66

Одноразовий одяг та взуття

Недостатня увага до деталей часто призводить до справді катастрофічних наслідків. Особливо важливо дотримуватися всіх правил у медичній сфері, адже від цього залежить здоров'я і лікаря, і пацієнта. У цьому розділі представлений найширший асортимент якісного, зручного та надійного одноразового одягу. У нас ви зможете купити найнеобхідніші речі для обладнання вашого приймального кабінету – гігієнічну білизну, бахіли, шапочки, маски та халати. Всі вироби повною мірою відповідають суворим міжнародним вимогам, вони вже пройшли всі необхідні сертифікації.

Особливості якісного одноразового одягу
Представлені в цьому розділі моделі одноразового одягу мають цілу низку важливих особливостей. Наші бахіли, шапочки, маски, гігієнічна білизна та халати вкрай зручні у використанні, вони не сковують рухів та не приносять жодних дискомфортних відчуттів. Крім того, такі вироби мають відмінні захисні властивості, вони створюють справжній «бар'єр» від мікробів, бактерій, пилу, бруду, вологи та агресивних хімічних речовин. З їх допомогою ви зможете уникнути зараження, яке може перерости у тяжке захворювання.

Білизна гігієнічна, бахіли, шапочки та маски
За допомогою гігієнічної білизни, бахілів, шапочок та масок ви зможете підтримувати стерильність приміщень. Всі моделі одноразового одягу виготовлені з перевірених та якісних матеріалів, тому вони без проблем витримають будь-які впливи. Зазначимо, що під час виробництва використовується найкраще обладнання, що забезпечує чудовий результат. Якщо у вас виникнуть питання або труднощі в процесі вибору, наші консультанти з радістю вам допоможуть і нададуть потрібну інформацію про кожну модель.

      Чекаємо на ваші дзвінки, звернення та замовлення з нетерпінням!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner